Follow Me on Pinterest
Latest Pins:

2013/01 Zestaw - LATAJĄCE MIASTO

mobil - latające miasto

1. Zabawka Latające miasto to ruchoma kompozycja do zawieszenia nazywana mobilem. Wirujące powoli, w okół swojej osi, kolorowe elementy przyciągają wzrok, mogą być ozdobą nie tylko dziecięcego pokoju.
2. Przestrzenne baloniki są bardzo łatwe do wykonania. Gotowe kółeczka zgina się na pół i dokleja do siebie. Pod każdym balonikiem zawiśnie kosz dla podróżników, czyli szklany koralik.
3. Wykonanie domków też nie nastręcza trudności - wymaga jednak sporo czasu, może zapewnić miłą zabawę na kilka wieczorów. Pomoc osoby dorosłej będzie potrzebna przy wycinaniu okien i drzwi. Dla dobrego efektu trzeba to zrobić przy pomocy noża do cięcia papieru (noża nie ma w zestawie).

przykladowy mobil Small

4. Montowanie mobilu jest dokładnie przedstawione na rysunkowym schemacie w instrukcji. Mobil zawieś i balansuj kolejne poziomy zaczynając od góry. Przesunięcia mogą być minimalne, milimetrowe.
5.Informacje zawarte na wewnętrznej stronie okładki opowiadają o pierwszym twórcy mobili, pokazują przykłady mobili ze szkła i metalu. Są tam też opisane proste doświadczenie pomagające nabyć sprawności w montażu mobilu.
6. Opakowanie pozostałe po zabawce to solidna tekturowa szufladka.
Trzy szufladki pasują do tekturowej ramy tworząc komódkę. Dodatkowe szufladki oraz ramę możesz dokupić, lub wykorzystać z innych zabawek Firmy LUKKA. Jeżeli kupisz trzy zabawki naraz, ramę otrzymasz gratis.

hand-motto green transp

Życzymy dobrej zabawy:)