Follow Me on Pinterest
Latest Pins:

2013/01 Zestaw - PAJACYKI I WĄŻ

pajacyki i wąż

 

Ta zabawka pozwala wykorzystać tekturki z nadrukiem do zaprojektowania swoich pajacyków.

 

1. Zabawka Pajacyki i Wąż zawiera trzy tekturowe szablony z elementami gotowymi do montażu. Trzeba je wyjąć ostrożnie, aby nie uszkodzić kartonowego szablonu. Szablon można wykorzystać wielokrotnie.

2. Najłatwiej zapoznać się z techniką montażu przy budowie Węża. Najpierw ozdabiamy elementy, potem je łączymy. Łączenie pozwala na obracanie elementów względem siebie - tak więc wąż może przybierać różne pozy. Kiedy się wyciągnie ma ponad 30cm długości, zwinięty mieści się do piórnika.

3. Dwie postacie: dziewczynka i chłopiec czekają na modne ubrania, szalone fryzury
śmieszne minki. W zestawie znajdują się "materiały" do wykonania strojów. Pajacyki są dwustronne, tak więc trzeba przygotować dla każdej postaci dwa stroje.

pajace gotowe

4. Każdy pajacyk może być zamocowany na patyczku. Obroty patyczka powodują ruchy rąk i nóg, można je wykorzystać jako kukiełki w teatrzyku lub jako postacie w tetrze cieni.

5. Informacje zawarte na wewnętrznej stronie okładki zatytułowane KREWNI I ZNAJOMI PINOKIA
opisują rożne typy lalek teatralnych.szufladziak

6. Opakowanie pozostałe po zabawce to solidna tekturowa szufladka. Trzy szufladki pasują do tekturowej ramy tworząc komódkę. Dodatkowe szufladki oraz ramę możesz dokupić, lub wykorzystać z innych zabawek Firmy LUKKA. Jeżeli kupisz trzy zabawki naraz, ramę otrzymasz gratis!

Życzymy dobrej zabawy!

hand-motto